Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Kombinacje (zestawy) urządzeń do ćwiczeń na powietrzu

W tej kategorii przedstawiamy Państwu przygotowane przez nas kombinacje urządzeń na słupie oraz na pylonie. Jako profesjonalny producent sprzętu do siłowni zewnętrznych doskonale wiemy, że tego typu aktywność fizyczna staje się coraz bardziej popularna, dlatego proponujemy całe zestawy przyrządów. Dzięki nim wszyscy zainteresowani będą mogli korzystać ze sprzętu do ćwiczeń na powietrzu.

Proponujemy Państwu m.in. drążki do podciągania, narty, wyciągi, biegacze, masażery i wiele innych. Wszystkie z nich powstały z wykorzystaniem najwyższej jakości, trwałych materiałów, zabezpieczonych dodatkowo przed korozją. Nasze urządzenia na słupie i na pylonie do ćwiczeń na powietrzu są bezpieczne zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci od 10 roku życia.

Jako producent przyrządów do outdoor fitnessu dbamy o to, by wszystkie nasze przyrządy były w pełni zgodne z wymogami bezpieczeństwa obecnymi w normie dla siłowni plenerowych PN-EN 16630:2015.

 

Urządzenia spełniają wszystkie wymogi jakościowe oraz wymogi bezpieczeństwa zawarte w normie dla siłowni plenerowych PN-EN 16630:2015. Sprzęt fitness posiada również znak bezpieczeństwa

Urządzenia można dowolnie łączyć w pary