Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Siłownie plenerowe NOBA to sprzęt do ćwiczeń fitness na świeżym powietrzu zarówno dla osób dorosłych, jak również dla dzieci i młodzieży powyżej 10 roku życia.

Jako polski producent urządzeń siłowni plenerowych gwarantujemy solidne wykonanie, z wysokiej jakości materiałów oraz pełne zabezpieczenie antykorozyjne, dzięki czemu urządzenia będą służyć przez długie lata. Siłownie NOBA są bezobsługowe , wykonane z grubej stali co zapewnia łatwość  korzystania i gwarantuje odporność na warunki atmosferyczne, jak równiez ewentualne akty wandalizmu. W swojej ofercie posiadamy urządzenia wolnostojące, jak również montowane na wspólnym elemencie nośnym pylonie, lub słupie.

Wszystkie urządzenia posiadają instrukcję obsługi w formie opisowej jak i obrazkowej, co ułatwia korzystanie z siłowni nawet osobom , które nie są na co dzień aktywne fizycznie.

Dzięki zastosowaniu techniki modułowej urządzenia można dowolnie konfigurować według potrzeb inwestora, a ilość rodzajów urządzeń pozwala na dopasowanie zestawu nawet dla  najbardziej wymagającego klienta.

Montaż urządzeń odbywa się bardzo szybko, zwykle wystarczy 1-2 dni aby wybudować siłownię plenerową. Nie jest używany żaden ciężki sprzęt dzięki czemu budowa siłowni nie jest uciążliwa dla otoczenia. Urządzenia są gotowe do użytku natychmiast po wyjeździe ekipy montażowej.

Firma NOBA-EXIM kompleksowo podchodzi do wymagań i oczekiwań klienta zapewniając pełną obsługę inwestycji. Począwszy od przygotowania projektu i obsługi geodezyjnej, przez zgłoszenie inwestycji do odpowiedniego urzędu, własny transport, fachowy szybki montaż, oraz obsługę gwarancyjną jak i pogwarancyjną.

Jakość naszych wyrobów, oraz bezpieczeństwo korzystania z nich jest dla nas priorytetem, dlatego nasze urządzenia są sprawdzone przez jednostkę certyfikującą i potwierdzone Certyfikatem Zgodności z  normą PN-EN 16630:2015.