Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Kombinacje (zestawy) urządzeń do siłowni plenerowych montowane na pylonie

Odpowiednie zarówno dla dzieci powyżej 10 roku życia, jak i dla dorosłych, kombinacje urządzeń na pylonie do ćwiczeń na świeżym powietrzu to doskonała propozycja dla wszystkich inwestorów. Producent NOBA-EXIM dostarcza najwyższej jakości bezobsługowe siłownie zewnętrzne, które z powodzeniem można zainstalować w pobliżu parków miejskich czy placów zabaw. Nasze sprzęty powstają na bazie wieloletniego doświadczenia i znajomości potrzeb współczesnego Klienta. Z przyrządów mogą korzystać młodsi i starsi, dlatego są one tak uniwersalne i cieszą się wielką popularnością w wielu miastach.

W trosce o zróżnicowane gusta inwestorów proponujemy szeroki wybór kombinacji urządzeń na pylonie – nawet najbardziej wymagający z nich na pewno znajdą najlepsze dla siebie rozwiązanie. Wszystkie nasze sprzęty do outdoor fitnessu posiadają znak bezpieczeństwa i odpowiadają na wymagania stawiane im przez normę PN-EN 16630:2015 dla siłowni zewnętrznych.

Jeżeli zastanawiają się Państwo, jak wyglądają oferowane przez nas kombinacje urządzeń na pylonie, zachęcamy do obejrzenia fotografii, które umieściliśmy poniżej.

 

Urządzenia spełniają wszystkie wymogi jakościowe oraz wymogi bezpieczeństwa zawarte w normie dla siłowni plenerowych PN-EN 16630:2015. Sprzęt fitness posiada również znak bezpieczeństwa

Urządzenia można dowolnie łączyć w pary