Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Kombinacje (zestawy) urządzeń do ćwiczeń na powietrzu montowane na słupie

Solidne, dokładnie zabezpieczone przez korozją, trwałe i funkcjonalne – takie właśnie są wszystkie oferowane przez nas urządzenia na słupie do ćwiczeń na powietrzu. Na tej stronie prezentujemy Państwu ich kombinacje. Zostały one zaprojektowane w taki sposób, by zagwarantować użytkownikom jak najefektywniejszy trening na świeżym powietrzu. Właśnie dlatego w naszej ofercie znalazły się takie połączenia jak wioślarz i narty, stepper i twister, prostownik i ławeczka czy motyl i pajacyk.

Jako producent urządzeń do siłowni zewnętrznych gwarantujemy, że wszystkie nasze przyrządy są w pełni bezpieczne dla osób powyżej 10 roku życia. Podczas ich produkcji przykładamy wielką wagę do wszystkich szczegółów i korzystamy tylko z materiałów najwyższej jakości. Te i wiele innych czynników sprawiają, że z naszych urządzeń na słupie umieszczonych na siłowniach zewnętrznych codziennie korzysta wiele zadowolonych osób, dbających o swoją sylwetkę.

 

Urządzenia spełniają wszystkie wymogi jakościowe oraz wymogi bezpieczeństwa zawarte w normie dla siłowni plenerowych PN-EN 16630:2015. Sprzęt fitness posiada również znak bezpieczeństwa

Urządzenia można dowolnie łączyć w pary